قیمت طلا و سکه کاهش پیدا نکند، طلاق زیاد خواهد شد

یک مقام قضایی هشدار داد: قیمت طلا و سکه کاهش پیدا نکند، طلاق زیاد خواهد شد

 
1-1306.jpg

دادستان بردسکن با بیان اینکه تاکنون هیچ پرونده‌ای از اصناف در رابطه با  گران فروشی و احتکار نداشته‌ایم، درباره پیامد‌های اجتماعی افزایش قیمت سکه  و طلا هشدار داد.

سید علی نبوی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران  (ایسنا) - منطقه خراسان گفت: تمام کشورها در بحران اقتصادی هستند و دشمنان  با تحریم ها می خواهند به ملت ایران فشار بیاورند تا نسبت به مسوولان نظام  بدبین شوند.

دادستان بردسکن هم‌چنین با اشاره به نوسانات ارزی و قیمت طلا هشدار داد،  اگر قیمت طلا و سکه کاهش پیدا نکند شاهد افزایش طلاق و مطالبات مهریه ها در  کشور خواهیم بود که می طلبد متولیان امر تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

وی به ورودی پرونده‌ها به دادسرا اشاره کرد و گفت: به طور متوسط هرماه بیش  از 300 پرونده وارد دادسرا می شود که بیشترین پرونده‌ها مربوط به فحاشی،  نزاع، سرقت، مواد مخدر و تصادفات است.

نبوی افزود: خوشبختانه در شهرستان بردسکن پرونده های خشن نداریم اما  متاسفانه جوانان زیادی به مواد مخدر آلوده شده‌اند و ریشه همه جرایم اعتیاد  به مواد مخدر و بیکاری بر می گردد.

دادستان بردسکن به کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر طی سال گذشته دراین  شهرستان اشاره کرد و گفت: در 6 ماهه اول امسال 750 کیلو گرم انواع مواد  مخدر از قاچاقچیان مواد مخدر توسط ماموران انتظامی شهرستان کشف و ضبط شده  است.

وی پرکاری و سلامتی مسوولان ادارات به ویژه پرسنل نیروی انتظامی این  شهرستان را مورد تایید قرار داد و گفت: مسئولی که در حوزه ماموریتش مدیریت  داشته باشد می تواند زیر مجموعه خود را نیز کنترل کند.

دادستان بردسکن گفت: تاکنون هیچ پرونده‌ای از اصناف دررابطه با گران فروشی و  احتکار اجناس به دستگاه قضا ارجاع داده نشده است و تعامل اصناف با  دادگستری و نیروی انتظامی بسیار تنگاتنگ است.

/ 0 نظر / 2 بازدید